Kategorie
Aktualności

NAPISZ DYKTANDO NA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI!

W dniach 11-13.11.2022 r. odbędzie się charytatywne dyktando (w 100% przez internet) z okazji Święta Niepodległości.  Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez serwis www.dyktanda.pl.

W tym roku przeprowadzona zostanie już 3. edycja.

Dyktando co roku gromadzi tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o jak najlepszy wynik. Może w nim wziąć udział każdy, bez względu na wiek. 

Środki zgromadzone podczas tego wydarzenia zostaną przekazane Fundacji Zarys, która wysyła pomoc medyczną do Ukrainy. Do tej pory fundacja wyekspediowała już 8 tirów z towarem o łącznej wartości 2,6 mln zł. W ramach Dyktanda na Święto Niepodległości zbieramy środki na kolejnego tira.

Aby wziąć udział w dyktandzie wystarczy zarejestrować lub zalogować się w serwisie Dyktanda.pl i kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

http://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2022?audio=1

Organizatorem wydarzenia jest portal edukacyjny Dyktanda.pl, natomiast treść dyktanda została przygotowana tradycyjnie, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronat medialny nad wydarzeniem objął kanał Historia Realna. Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *