Kategorie
Aktualności

SZKOLNY KLUB UNICEF

20 listopada to szczególny dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Prawa dziecka są ważne dla naszej szkoły!

Pamiętajcie o kolorze niebieskim!

Co roku UNICEF zaprasza do wykorzystania koloru niebieskiego we wszelkich możliwych działaniach podejmowanych w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka jako symbolu solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, również tymi, których prawa nie są przestrzegane!

Tego dnia uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy naszej szkoły przyjdą do szkoły ubrani na niebiesko!

Nasi uczniowie podczas warsztatów edukacyjnych będą mogli zapoznać się ze wszystkimi informacjami dot. Praw Dziecka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *